www.pershefca.de

 

Balina
Qendra
 
Historia

Symbolet

Demografia

Kultura

 
Multimedia

Foto

Video

 
Komunikim

Forum

Libri Miqve

Kontakt

 

Aktualizim i fundit

23.10.2007 19:03

 

 

Fontana SPORT

Kafe Bar  "Te Rossi"

Salon Dasmash: Ulqin

Hamburgeri " Te Abia "

Salon Dasmash: Kalaja

Restorant Kalabria

Caffeteria Primavera

Prometal
Frizer Femnash Nora
Cajtorja Aqifit
Rojtore Nushi &
Bastore Sportive
Cajtorja "Te Api"
 
Firma Jehona
Hotel Berlin
 
 

Marketing

 

LOGO / Emri

Kontakt

Info shtesė

 

Mahagon ARF

Mobile: +389 70 329 394
Adresa: f.Pershefce - Tetove
 

 
 

ARES

Tel: +389 44 381 359
Fax: +389 44 381 359
E-mail: dru_plast@yahoo.com
Adresa: f.Pėrshefcė -

Tetovė Maqedoni

Vazhdo

 

 

BE METAL

Tel: +389(0)44 383 328
Fax: +389(0)44 381 359
Mobil: +389(0)70 543 928
E-mail: bemetal_te@yahoo.com
Adresa: f.Pėrshefcė - Tetovė

Vazhdo

 

The English Center

Tel:+389 44 330 413
ectetova@yahoo.co.uk
Add: K.J.P 78-Tetovė

(pranė xhamisė Sahatit)

Vazhdo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The English Centre

Welcome to the English Centre

The English Centre u themelua mė 28 Nėntor 2003 dhe ofron njė program tė gjėrė dhe kualitativ tė kurseve edukative pėr mesimin e gjuhės Angleze me metoda tė OXFORD pėr tė gjitha moshat dhe nė tė gjitha nivelet.

The English Centre ofron:

*Kurse pėr fillestarė deri nė shkallėn pre-intermediate
*Kurse pėr Biznes dhe TOEFL
*Kurse Intenzive
*Pėrkthime profesionale
*Plotėsim aplikacionesh

Pse tė zgjidhni The English Centre?

*Lokacion i shkėlqyer dhe i qetė nė qendrėn e qytetit
*Paisje komode
*Kualitet tė garantuar
*Diploma tė njohura nga MA
*Program PAN-PAL
*Staf tė kualifikuar me pėrvojė shumė vjecare
*Ēmime shumė tė arsyeshyeshme

1000 den nė muaj !!!

* Lirim pėr fėmijėt e tė tė njėjtės familje

Vazhdo tek webfaqja e English Center

 

 

Kthehu

 

 

 

Ares


Ares eshte ndermarje prodhuese qe ofron modele te ndryshme te dyerve hyrese dhe dritareve tė drurit dhe plastikės. Montimi eshte pa pagese. ...

 

Kontakt

Tel: +389 44 381 359
Fax: +389 44 381 359
E-mail: dru_plast@yahoo.com
Adresa: f.Pėrshefcė - Tetovė Maqedoni
 

 
 

 

 
 

 

 

 
 
Dyer druri 
 
 
 

 

       
 
 
Dyer druri 
 
 
 

 

       
 
 
Shtepi me prodhimet tona 
 
 
 

 

       
 
 
Shtepi me prodhimet tona 
 
 
 

 

       
 
 
Dritare plastike 
 
 
 

 

       
 
 
Profil 
me 3 dhe 4 fusha (kanale)  
 
 

 

       

 


Kthehu

 

 

 


 

 

BEmetal

 


Ndėrmarrje pėr pėrpunimin e metalit dekorativ
Produktet nga metali i dekoruar, pjesė e ofertės nga BEmetal
”BEmetal”

 

Kontakt

Tel: +389(0)44 383 328
Fax: +389(0)44 381 359
Mobil: +389(0)70 543 928
E-mail: bemetal_te@yahoo.com
Adresa: f.Pėrshefcė - Tetovė
 

 
 


 

 

 
 

 

 

 
 
Krevat pėr fėmijė 
Pjesė e ofertės sė ndėrmarjes "BEmetal" janė edhe lloje tė ndryshme tė krevatėve pėr fėmijė  
 
 

 

       
 
 
Krevat 
Si dhe shtretėrve pėr tė rritur, tė gjitha kėto me mundėsi qė tė punohen nė mėnyrė artistike me metal tė pėrpunuar.  
 
 

 

       
 
 
Derė nga metali i pėrpunuar 
Qė obori juaj tė duket mė i bukur, njė derė nga metali i pėrpunuar do tė ishte njė zgjidhje e duhur.  
 
 

 

       
 
 
Derė nga metali dhe druri 
Dyer pėr oborin tuaj tė punuara nga metali dhe druri, janė pjesė e ofertės qė ne si ndėrmarje ua ofrojmė klientėve.  
 
 

 

       
 
 
Shkallė nga metali i pėrpunuar 
Bukuria dhe siguria do tė jenė pjesė e shkallėve tė shtėpisė, nėse janė tė punuara me metal tė pėrpunuar nga ndėrmarja "BEmetal"  
 
 

 

       
 
 
Shkallė dhe Ballkon 
Nėse doni qė ballkoni dhe shkallėt e shtėpisė suaj tė duken bukur, "BEmetal" ėshtė nė shėrbimin tuaj.  
 
 

 

       
 
 
Rrethojė nga metali i pėrpunuar 
Obori juaj me rrethojat e metalta qė i ofron "BEmetal" do tė duket mė i bukur...  
 
 

 

       
 
 
Rrethojė e metalt 
....dhe shtėpia e juaj do ta fitojė sigurinė e duhur.  
 
 

Kthehu